Özel Hizmetler

Gemi/Yat Otomasyonu

Makrosis gemi kontrol sistemleri ve yat otomasyon yazılımları ile yat içerisinde tüm elektronik ve elektrik aksamların kontrolleri, alarm ve uyarılar, göstergeler ile tüm sistemlerin kontrolü sağlanmaktadır.

Mobil Teknoloji

Mobil teknolojinin gelişmesiyle Makrosis otomasyon yazılımlarında ve yaptığı diğer hizmetlerde mobil teknolojiyi de ön planda tutarak bir bütün olarak hizmet vermektedir. Yatınızı telefonunuzdan izleyin, kontrol edin, rapor alın.

Otomasyon Sistemleri

AR-GE yaparak müşterilerimizin ana "işler"ine odaklı çözümler sunarak, rekabet avantajı'nı elde etmelerini sağlıyoruz. Dünyadaki ve Türkiye'deki teknoloji eğilimlerini yakından takip ediyor, teknoloji uzmanı insan kaynağımızla mobil, otomasyon, Müşteri Yönetim sistemi, iş zekası vs gibi pek çok farklı alanda çözüm ve hizmetler üretiyoruz.

Dinamik Tasarım

Değişen ve gelişen teknolojiyi sadece bir yönüyle değil aynı zamanda bir tasarım mühendisliği olarakta görmenin gerekliliğine inanmaktayız, kullanıcı dostu arayüzler, görsel zek teknolojik bir yeniliğin bütünsel bir alanıdır.

Kabin Otomasyonu

Kabin otomasyonu ile gemi ve yat kabin bölgesinde yer alan tüm göstergelerin tek bir ekrana toplanması, navigasyon, sintine pompası ve alarmların dokunmatik panellerle kontrolü sağlanmaktadır.

Tank Gösterge / Alarm

Otomasyon sistemi ile tank seviye göstergeleri
Her bir gemi veya yat projesinin tank hacimlerine göre ayarlanabilir arayüz tabloları, alarm seviye ve tank miktar konfigrasyon paneli ile size esnek bir otomasyon sistemi sunmaktadır. Sorunlarınızla ile MAKROSİS 'den teknik destek alabilirsiniz.